sobota, 10 stycznia 2015

Co sądzicie o Gacy?

Hej!
U nas pizga ja w Kieleckiem. Chociaż nie wiem czy tam aż tak wieje, bo nie byłam nigdy.
Jakoś w tym tygodniu podczas oglądania telewizji dla bezrobotnych, czyli DDTVN trafiłam akurat na wywiad z Dominiką Gwit.
 Wiecie to ta co schudła 40 kg w rok. No i zainteresował mnie ten fenomen. Bo jak dla mnie to jest fenomen. Ja też mam zamiar tyle schudnąć. No może nie w tak krótkim czasie. Idzie dobrze. Dziś podczas oglądanie kultowego "Sexu w wielkim mieście" zajadałam się marchewką zamiast czekoladą. Mimo, że gdzieś tam bym miała takową. Ze Świąt zostały. I w ogóle marchewka jest mało kaloryczna. Daje uczucie sytości. Jest warzywem- bo ja ich mało jem. Latem to się poprawi. Teraz jakoś nie przemawiają do mnie pomidory. A nawet ogórki nie są dobre. Mrożone  warzywa jeszcze jako tako. Jak zbuduję tą szklarnię w przyszłym roku to sama będę mrozić. Pozostaje tylko kupić dużą zamrażarkę.
Ale nie o tym chciałam. W każdym wywiadzie Dominika mówi, że schudła dzięki pomocy specjalistów, natomiast nie zdradza dzięki komu, żeby nie robić niby autoreklamy. Ale wiadomo, że każdy zainteresowany już się postara tego dowiedzieć. Ja też byłam zaciekawiona. I znalazłam. Otóż pomagał jej schudnąć Konrad Gaca. Jak ktoś chce poczytać o nim i jego klubie wystarczy wygooglować sobie. Ja natomiast znalazłam kilka jego pozycji książek i jestem bardzo zainteresowana ich kupnem. Bo wątpię, że od kogokolwiek dostanę. I sama nie wiem czy warto je kupić? Czy to aby
 nie jest tylko autoreklama jego klubu? Czytałam opinie na różnych forach, ale im nie wierzę. Podejrzewam, że mogą być sponsorowane. Ma koś z Was?

3 komentarze:

 1. Nie mam, i w ogóle pierwszy raz o facecie słyszę :)
  Ale Dominika- rewelacja. Jestem pełna podziwu dla Niej.

  Ewa, super- zmiany na lepsze są potrzebne. Masz rację- i pomidory, i ogórki są teraz ohydne!

  OdpowiedzUsuń
 2. To weź poczytaj. Ja jestem natchniona po prostu. Może się skuszę

  OdpowiedzUsuń
 3. Też o nim nie słyszałam, ale lecę poczytać, bo mnie zaciekawiłaś.

  OdpowiedzUsuń