poniedziałek, 25 sierpnia 2014

Dziwne zachowanie

Hej!
Dziś post nietypowy. Dziwny temat. Sama nie wiem jak zacząć i zastanawiałam się prawie cały tydzień jak to napisać. A napisać chcę bo potrzebuję rady.
Otóż chodzi o dziwne zachowanie Jaśka. Od jakiegoś czasu, ok. miesiąca dziwnie się bawi. Jak śpimy to wchodzi do nas do łóżka i włazi na nas z osobna, w sensie kładzie się i robi dziwne ruchy miednicą, ktoś by pomyślał, że wykonuje ruchy takie jak dorosły mężczyzna podczas seksu. Przy tym skupia się bardzo i jakby sprawia mu to przyjemność. Potem zauważyłam, że podczas zabawy z siostrzenicą, kładzie się na nią bądź na jej nogi i też to robi. Próbowałam szukać informacji o tym w internecie i nic. W środę idziemy na szczepienie i zastanawiam się czy nie spytać lekarza o to. Tylko jak mu to powiedzieć? Boję się, że może mnie źle odebrać?
Myślałam, że takie zachowania są normalne ale teraz się waham w tym twierdzeniu. No bo to już trwa dość długo. I dziwnie jak gdzieś idziemy każdy myśli nie wiadomo co.
Miałyście już może takie  doświadczenia z dziećmi?
Mam się martwić czy wręcz przeciwnie?
Dajcie znać.

4 komentarze:

 1. Ewa, ja Ci nie pomogę, bo moje dziewczyny tak nie robiły, ale to nie znaczy, że zachowanie Jaśka jest nienormalne. Głupio może zapytam- ale może On po prostu widział jak się kochacie?
  Nie wiem dokładnie w jakim wieku u dzieci może występować pobudzenie na tle seksualnym, ale zauważyłam ostatnio, że Lilka jak Ją przewijam lubi dotykać się po "cipci" i ewidentnie sprawia to Jej przyjemność. Czytałam, żeby lepiej odciągać Jej uwagę niż jakoś stanowczo karcić, no i staram się to robić.
  Jeśli masz w porządku lekarza, to może spytaj? Wiesz, zawsze istnieje ryzyko, że jak lekarza jakiś niekumaty, to może jeszcze podejrzewać któreś z Wa o molestowanie Jasia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co czytałam, dzieci w tym wieku poznają swoje ciało i potrafią się masturbować, bo sprawia im to po prostu przyjemność. Nie jest to nienormalne, ale zapytaj lekarza, żebyś się uspokoiła. Pozdrawiam :)

   Usuń
  2. O matko! Teraz to mnie dopiero wystraszyłaś! O molestowanie?
   Nie, nie było możliwości, żeby widział jak się kochamy bo zawsze robimy to w nocy i uważamy na niego czy śpi. On też się dotyka po siusiaku jak go przebieram i się śmieje wtedy.

   Usuń
  3. Nie no spokojnie Ewa- myślę, że większość lekarzy stwierdziłaby, że to normalne dla wieku zachowanie. Może On kiedyś przy okazji odkrył, że sprawia Mu to przyjemność i teraz tak robi. Tyle, że wiem, że lekarze też są różni. Zaraz po śmierci tej dziewczynki z Sosnowca, córka mojej koleżanki oparzyła się w domu- nie może jakoś rozlegle, ale musieli jechać do szpitala, bo źle to wyglądało. No i tam lekarz skomentował to słowami: może ja powinienem to gdzieś zgłosić. Moja koleżanka poczuła się tragicznie- jakby byli taką patologiczną rodziną i w ogóle nie pilnowali dzieci. A ten kto ma dzieci, ten wie, że niestety nawet przy nas, są One w stanie zrobić sobie krzywdę.

   Usuń