czwartek, 12 stycznia 2017

Semilaki aktualizacja

Hej!
Od dawna chciałam zrobić ten wpis o moich kolorach Semilaca. Może ktoś z Was zastanawia się nad kupnem sobie lub komuś. U mnie ciągle tych kolorów coraz więcej.
Ogólnie jestem zadowolona,że kupiłam sobie ten zestaw startowy. Wiadomo fajnie byłoby chodzić do kosmetyczki raz w miesiącu na paznokcie, bo wiadomo ja nie zrobię sobie tego tak dobrze. Ale to chyba kwestia wprawy. Więc nie pozostaje nic tu tylko  ćwiczyć.To moje wykonania,oczywiście nie wszystkich kolorów. 
Wszystkie pokaże Wam tutaj
Moje ulubione to Frappe,zdecydowanie Berry Nudę i Dark Fiolet Bliss. Te kupilabym ponownie. Pozostałe też są ładne. Jednak te pierwsze trzy są takie uniwersalne i pasują do wszystkiego co się ubierze. 

Moje pudełko prezentuje się tak. Więc chyba jak na razie nie będę zamawiala żadnego nowego koloru,bo zwyczajnie nie mam miejsca. A i po co?  Ale znając siebie pewnie przy zamawianiu akcesoriów coś tam zamówię. Ale na razie wszystko mam domówiłam to czego mi brakowało. Także pewnie pół roku będzie spokój.
A jak tam u Was? Czy któraś z Was skusiła się na Semilaki? Może dostalyscie na Święta zestaw?
Może zdradzicie swoje ulubione kolory. Ja jeśli już będę zamawiać to coś z tej tonacji co Frappe czy Berry Nude. Note dwa kolory kocham

2 komentarze:

  1. Zazdroszczę!!! Po pierwsze że umiesz tak super zrobić sobie sama.Po drugie piękne kolorki.A po trzecie że w ogóle możesz mieć zrobione paznokcie bo ja z racji zawodu nie moge! A tak mi się podobają zadbane pomalowane paznokietki ale nie WOLNO!!! Pozdrawiam.Agata

    OdpowiedzUsuń
  2. A mi się zawsze wydaje,że robię to jeszcze niedokładnie. Ale z czasem coraz lepiej. I chcę się nawet nauczyć przedłużania. Kupiłam sobie takie specjalne naklejki do tego i zobaczymy. Teraz w zimie mogę sobie pozwolić. Latem jak pójdę do ogródka to pewnie nie będę robić. Choć mam plan nosić teraz częściej rękawiczki. Muszę kupić też do sprzątania,bo przed Świętami miałam zrobione piękny kolorem i wytrzymały tydzień tylko.

    OdpowiedzUsuń