niedziela, 5 lipca 2015

WYZWANIE LIPCA- JEDZIEMY !!!

Hej!
Od lipca rozpoczęłam wyzwanie!
Sama sobie je zrobiłam. Bo skoro naprawiłam rower to nie po to wydawałam 450 zł żeby on teraz stał i korodował!
Powrót rowerem do domu tak mi się spodobał, że stwierdziłam, że w domu nie chce mi się ćwiczyć to będę jeździć. I powiem Wam z powodzeniem już zasuwam dwa tygodnie, a od lipca codziennie. Robiłam do tej pory 13 km, tak akurat do wioski obok mojej i z powrotem naokoło przez inną. Endomondo pokazywało że spalałam podczas tej jazdy 440 kcal! Szał!
Od razu dwa razy się zastanawiam jak sięgam po cokolwiek słodkiego co ma masę kalorii!
Dziś wyznaczyłam sobie dłuższą trasę, bo tamta jakoś za mało męcząca była. Za dużo z górki a potem non stop pod. I dziś jechałam do miasta obok mnie i z powrotem. Endomondo pokazuje 687 spalonych kalorii i 19,65 km. Jadę dobrą godzinkę. Trasa bardziej prosta.
Polecam  każdemu  jazdę rowerem. Ja zauważyłam w pierwszym tygodniu jeżdżenia że w połowie drogi mi się zwyczajnie nie chce. No ale skoro się wyjechało to trzeba by i tak wrócić więc już lepiej przejechać cały dystans. I ćwicząc w domu czasem jak bolały mięśnie-odpuszczałam. A tutaj oj nie nie! Nie można, bo jak wrócić. Jeżdżę jak Jaś już zasypia, czyli ok 20, 21 i już o 22 robi się szaro jak wracam. A tu pola i lasy!
Raz jak jechałam tak późno to spotkałam odyńca. Szedł po polu. I ja tam się specjalnie nie boję. Ale dostałam takiego speeda, że od razu byłam w domu!
Hehe!
Codziennie taki dzik musiałby mnie motywować!
Chciałam jeszcze napisać, że jeśli ktoś chce zacząć dbać o linię to polecam rower!Ja po tych dwóch tygodniach mam tyle energii, że hej. I waga w końcu drgnęła w dół. Po takim długim postoju. Teraz byle do przodu. Do końca lipca. A może i dalej!

1 komentarz:

  1. Wiem, bo sama jeżdżę. Kupiłam fotelik dla Gochy i mam dodatkowe obciążenie, a także podwójną przyjemność. I powiem Ci,że mnie się również nie chce ćwiczyć, a dzięki jeżdżeniu na rowerze nie czuję się winna. Daj namiar na siebie na endomondo :)

    OdpowiedzUsuń