poniedziałek, 3 grudnia 2012

Może zmiana? Doradźcie

Hej!
W czwartek byłam w mieście -porobiłam badania, pojutrze wyniki. Mam nadzieję, że nic mi nie wychodują w moczu. Za każdym razem jak robię zwykłe badanie to mam bakterie, nabłonki płaskie w moczu. Potem lekarz każe robić posiewy i nic w nich nie wychodzi. To dobrze, ale pytanie dlaczego w normalnym badaniu mam zawsze bakterie?????????? Miałyście tak też? Piję zapobiegawczo herbatę z żurawiny i dużo soku z cytryny, bo niby niszczy bakterie.
Poza tym byłam u prawnika. Dowiedziałam się wielu konkretnych rzeczy i jestem spokojna o swoją przyszłość w tej kwestii. Wiem, co muszę zrobić. Będzie to jednak trudne ale najważniejsze, że prawo stanowi po mojej stronie.
Krótkie włosy
Pozałatwiałam też inne sprawy. Potem nie opłacało mi się jechać na godzinkę do domu więc spotkałam się z moją przyjaciółką, niby. Nie wiem czy mogę ją tak nazwać, ale to temat na innego posta jest. Mimo to poprawił mi się humor. I to znacznie. Jej siostra ma zakład fryzjerski i u niej w salonie się spotkałyśmy. Już dawno chciałam  obciąć włosy, ale teraz nie wiem sama. Niby umówiłam się na 19 grudnia, wtedy też mam wizytę u gina, więc za jednym razem będzie. I teraz jedyny problem jaki mam jest taki jak się obciąć?
Pokażę Wam moje zdjecia w krótkich i średnich włosach.

To średnie -niby bob.
Takie mam teraz


A teraz pokażę Wam fryzurki jakie mi się podobają. Może doradzicie?


2 komentarze:

  1. jak dla mnie na pierwszym zdjęciu najlepiej, w tych krótkich. Fryzurki odważne :) myślą, że będzie super :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fryzura mocno designerska, pytanie tylko czy będzie pasowała do buźki, całej osobowości i stylu ubierania.
    Ogólnie chyba jednak w krótkich lepiej, choć w dłuższych chyba młodziej.

    OdpowiedzUsuń